111B124GAPXB
In Stock
Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Core Stand Black
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Compatible with VESA 100X100 and VESA 75X76
  • Exposed front and back cameras and sensors
Features
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE+ | 12.4" | 2023 | SM-X610, SM-X616B Galaxy Tab S9+ | 12.4"| 2023 | SM-X810, SM-X816B
Product colourBlack
Maximum screen size31.5 cm (12.4")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Product colourBlack
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Core Stand Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4&q... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Swing Wall Mount Black Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9&quo... Login for pricing