333B11GAPX9B
In Stock
Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Mast Counter Stand - Black
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Full reverse screen tilt
  • Secure directly onto a counter
  • Cable management
  • Charging cable trap
Features
Lock typeKey
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Product colourAluminium, Black
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Covered front cameraNo
Country of originChina, Israel
Mounting typeCounter
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourAluminium, Black
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Brandable Floor Stand - Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Swing Wall Mount Black Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9&quo... Login for pricing