827B109GAPXB
In Stock
Galaxy Tab S9S9FE 10.9" Apex Enclosure Swing Wall Mount Black
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilt, pan, and swing for multiple display angles
  • Exposed front and back cameras and sensors
Features
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE | 10.9" | 2023 | SM-X516B, SM-X510 Galaxy Tab S9 | 11"| 2023 | SM-X716B, SM-X710
Minimum screen size27.7 cm (10.9")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9" Apex Enclosure Swing Wall Mount Black Compulocks Galaxy Tab S9/S9FE 10.9&quo... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Mast Stand - White
New
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu... Login for pricing
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Rise Stand 8" Black