We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Value
VALUE 21.99.3008 mounting kit Stainless steel
SKU
21.99.3008
In Stock
DIN Rail Adapter, 1x Keystone
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Stainless steel |
| Ball diameter | 1 mm |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 24.1 g |
| Width | 23 mm |
| Depth | 51.2 mm |
| Height | 48 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 20 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 60 g |
You may also be interested in
| Product |
VALUE 21.99.3008 mounting kit Stainles...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2.5in SATA Hard Drive to...
Login for pricing
|
Popular
Cables Direct Cat6 Keystone Jack
Login for pricing
|
Mikrotik RB2011-H mounting kit
Login for pricing
|
Recommended
Cables Direct Dual Port Faceplate White
Login for pricing
|
Hot Product
Cables Direct Four Port Faceplate
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
21.99.3008
|
BRACKET25SAT
|
UT-8990C6
|
RB2011-H
|
UT-89902F
|
UT-89904F
|
| Manufacturer |
Value
|
StarTech.com
|
Cables Direct
|
Mikrotik
|
Cables Direct
|
Cables Direct
|





