BRACKET25SAT
In Stock
2.5in SATA Hard Drive to 3.5in Drive Bay Mounting Kit
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 110 g |
| Width | 98 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Size (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Packaging data | |
| Package width | 125 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package weight | 115 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
StarTech.com 2.5in SATA Hard Drive to...