We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
VivoLink
Vivolink VLSP60AW-CON wire connector
SKU
VLSP60AW-CON
In Stock
Green phoenix connector for speaker cable
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 153 mm |
| Weight | 10 g |
| Height | 21 mm |
| Depth | 43 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 100 g |
| Package depth | 43 mm |
| Package width | 153 mm |
| Package height | 21 mm |
| Technical details | |
| Package width | 153 mm |
| Package height | 21 mm |
You may also be interested in
| Product |
Vivolink VLSP60AW-CON wire connector
Login for pricing
|
Popular
Microconnect KON505-50 wire connector...
Login for pricing
|
Bestseller
Microconnect C20PLUG wire connector C2...
Login for pricing
|
Recommended
Microconnect KON520TL wire connector R...
Login for pricing
|
Microconnect KON511-50 wire connector...
Login for pricing
|
Hot Product
Microconnect KON513-10 wire connector...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VLSP60AW-CON
|
KON505-50
|
C20PLUG
|
KON520TL
|
KON511-50
|
KON513-10
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|





