StarTech.com Spare 5V DC UK Power Adapter for SV231USB & SV431USB
SKU
SVUSBPOWERUK
In Stock
StarTech.com Spare 5V DC UK Power Adapter for SV231USB & SV431USB - 5V 2A Type M Barrel Power Adapter (SVUSBPOWERUK)
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 230 V |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 140 g |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 270 g |
| Packaging data | |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 270 g |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
You may also be interested in
| Product |
New
StarTech.com Spare 5V DC UK Power Adap...