JLC13SEMLS
In Stock
JLC Semblance Laptop Sleeve – 13”, Sleeve case, 33 cm (13")
Weight & dimensions
Maximum screen size33 cm (13")
Features
Case typeSleeve case
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityAny brand
Design
Case typeSleeve case
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityAny brand
Compare Products
Product JLC Semblance Laptop Sleeve – 13” JLC Semblance Laptop Sleeve – 13” Login for pricing
Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16") Messenger case Black Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16&qu... Login for pricing
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.6") Briefcase Black
Bestseller
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.... Login for pricing
Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") Briefcase Black Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") B... Login for pricing