NEOPZSL10
In Stock
JLC Neoprene Zip Sleeve 10”
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
Colour
Surface colorationMonochromatic
Weight & dimensions
Maximum screen size25.4 cm (10")
Features
Product main colourBlack
Case typeSleeve case
MaterialNeoprene
Brand compatibilityAny brand
Design
Case typeSleeve case
MaterialNeoprene
Brand compatibilityAny brand
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product JLC Neoprene Zip Sleeve 10” JLC Neoprene Zip Sleeve 10” Login for pricing
Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16") Messenger case Black Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16&qu... Login for pricing
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.6") Briefcase Black
Bestseller
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.... Login for pricing
Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") Briefcase Black Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") B... Login for pricing
Manhattan Knappack Backpack 15.6", Black, LOW COST, Lightweight, Internal Laptop Sleeve, Accessories Pocket, Padded Adjustable Shoulder Straps, Water Bottle Holder, Three Year Warranty
Hot Product
Manhattan Knappack Backpack 15.6"... Login for pricing
SKU
NEOPZSL10
CN01
TAR300
CN415EU
439831
TANZ0102V5
Manufacturer
JLC
Targus
Targus
Manhattan
Techair
Material
Neoprene
N/A
Polyester
Polyester
N/A
Maximum screen size
9" to 10"
15" to 16"
15" to 16"
15" to 16"
15" to 16"
14" to 15"