JLCDIASL13
In Stock
JLC Diamond Sleeve 13”
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
Colour
Surface colorationMonochromatic
Weight & dimensions
Maximum screen size33 cm (13")
Features
Product main colourBlack
Case typeSleeve case
MaterialFiber
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityAny brand
GenderUnisex
Design
Case typeSleeve case
MaterialFiber
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityAny brand
Technical details
GenderUnisex
You may also be interested in
Compare Products
Product JLC Diamond Sleeve 13” - Black JLC Diamond Sleeve 13” - Black Login for pricing
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.6") Briefcase Black
Bestseller
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.... Login for pricing
Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") Briefcase Black Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") B... Login for pricing
Manhattan Knappack Backpack 15.6", Black, LOW COST, Lightweight, Internal Laptop Sleeve, Accessories Pocket, Padded Adjustable Shoulder Straps, Water Bottle Holder, Three Year Warranty
Hot Product
Manhattan Knappack Backpack 15.6"... Login for pricing