IPH12PHC
In Stock
Apple JLC iPhone 12 Phantom Case
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
  • Four shock-absorbing corners protect your phone from 100% drops efficiently. 1.2 mm raised edges prevent the camera and the front screen from being scratched
Design
MaterialSilicone, Thermoplastic polyurethane (TPU)
Technical details
Case typeShell case
Product colourBlack
Brand compatibilityApple
CompatibilityiPhone 12
Maximum screen size15.5 cm (6.1")
Built-in batteryNo
Features
Case typeShell case
Product colourBlack
Brand compatibilityApple
CompatibilityiPhone 12