JLC 13.5 Neo Sleeve - Black
SKU
JLC13.5NEOSL
In Stock
JLC 13.5 Neo Sleeve - Black
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
Colour
Surface colorationMonochromatic
Weight & dimensions
Maximum screen size34.3 cm (13.5")
Features
Product main colourBlack
Case typeSleeve case
MaterialFabric
Brand compatibilityUniversal
Design
Case typeSleeve case
MaterialFabric
Brand compatibilityUniversal
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product JLC 13.5 Neo Sleeve - Black JLC 13.5 Neo Sleeve - Black Login for pricing
Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16") Messenger case Black Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16&qu... Login for pricing
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.6") Briefcase Black
Bestseller
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.... Login for pricing
Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") Briefcase Black Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") B... Login for pricing
Manhattan Knappack Backpack 15.6", Black, LOW COST, Lightweight, Internal Laptop Sleeve, Accessories Pocket, Padded Adjustable Shoulder Straps, Water Bottle Holder, Three Year Warranty
Hot Product
Manhattan Knappack Backpack 15.6"... Login for pricing
SKU
JLC13.5NEOSL
CN01
TAR300
CN415EU
439831
TANZ0102V5
Manufacturer
JLC
Targus
Targus
Manhattan
Techair
Material
Fabric
N/A
Polyester
Polyester
N/A
Maximum screen size
13" to 14"
15" to 16"
15" to 16"
15" to 16"
15" to 16"
14" to 15"