We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP
HP W1B47A Maintenance-kit ADF, 50K pages for HP PageWide P 77740/77940/Pro MFP 772
SKU
W1B47A
In Stock
ADF Roller Replacement Kit
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Depth | 68 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 40 g |
| Packaging data | |
| Package width | 209.6 mm |
| Package depth | 139.7 mm |
| Package height | 50.8 mm |
| Package weight | 120 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Products per pallet | 1755 pc(s) |
| Layers per pallet | 45 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 39 pc(s) |
| Pallet gross weight | 177.2 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 2050.03 mm |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 1755 pc(s) |
| Layers per pallet | 45 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 39 pc(s) |
| Pallet gross weight | 177.2 kg |
| UNSPSC-code | 44103125 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP W1B47A Maintenance-kit ADF, 50K pag...
Login for pricing
|
Popular
HP ADF roller replacement kit
Login for pricing
|
Recommended
Zebra 105910-150 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra P1037974-028 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
HP ADF Roller/Separation Maintenance Kit
Login for pricing
|
Bestseller
Epson C13T699700/T6997 Ink waste box,...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
W1B47A
|
L2725-60002
|
105910-150
|
P1037974-028
|
A8P79-65001
|
C13T699700
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Zebra
|
Zebra
|
HP
|
Epson
|
| Type |
N/A
|
Roller
|
Roller
|
Roller
|
Roller
|
Waste toner container
|
| Device compatibility |
N/A
|
Multifunctional
|
POS printer
|
N/A
|
Multifunctional
|
Large format printer
|





