We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP
HP Renew 14 Navy Tote
SKU
1A217AA
In Stock
Renew 14 Navy Tote
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 310 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Width | 350 mm |
| Weight | 490 g |
| Package weight | 540 g |
| Height | 310 mm |
| Depth | 90 mm |
| Features | |
| Product main colour | Navy |
| Case type | Toploader bag |
| Quantity | 1 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Brand compatibility | HP |
| Design | |
| Case type | Toploader bag |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Brand compatibility | HP |
| Technical details | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Case type | Toploader bag |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 310 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package weight | 540 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Renew 14 Navy Tote
Login for pricing
|
Popular
Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16&qu...
Login for pricing
|
Hot Product
Targus Classic+ 39.6 cm (15.6") B...
Login for pricing
|
Bestseller
Techair TANZ0713v3 16-17.3" Black...
Login for pricing
|
Recommended
Techair TAN3711v2 14-15.6” Business Ba...
Login for pricing
|
DICOTA Smart Skin 13-13.3
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1A217AA
|
CN01
|
CN415EU
|
TANZ0713V3
|
TAN3711V2
|
D31180
|
| Manufacturer |
HP
|
Targus
|
Targus
|
Techair
|
Techair
|
Dicota
|
| Material |
N/A
|
N/A
|
Polyester
|
Polyester
|
Polyester
|
Neoprene
|
| Maximum screen size |
13" to 14"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
17" to 18"
|
15" to 16"
|
N/A
|
| Brand compatibility |
HP
|
N/A
|
N/A
|
Any brand
|
Any brand
|
Any brand
|
| Case type |
Toploader bag
|
Messenger case
|
Briefcase
|
N/A
|
N/A
|
Sleeve case
|
| Product main colour |
Navy
|
N/A
|
N/A
|
Black
|
Black
|
N/A
|





