We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
SKU
85S04AA
In Stock
Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Earbud tips |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips...
Login for pricing
|
Hot Product
CoreParts MBXJA-BA0001 headphone/heads...
Login for pricing
|
Recommended
JPL A-01 USB adapter
Login for pricing
|
Bestseller
Sandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Login for pricing
|
OtterBox for Apple AirPods 4th gen Cas...
Login for pricing
|
Popular
JPL BL-04+P Cable
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S04AA
|
MBXJA-BA0001
|
575-371-001
|
470-32
|
77-97891
|
575-099-003
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
CoreParts
|
JPL
|
Sandberg
|
OtterBox
|
JPL
|
| Product type |
Earbud tips
|
Battery
|
USB adapter
|
Cleaning kit
|
Cover
|
Cable
|





