We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly
HP Poly Trio C60 Expansion Microphones
SKU
85X02AA
In Stock
Trio C60 Expansion Microphones
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 60 |
| Logistics data | |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 52161520 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Trio C60 Expansion Microphones
Login for pricing
|
Poly VVX EM50 Expansion Module
Login for pricing
|
HP Poly Trio 8300/8800 Expansion Micro...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|
| SKU |
85X02AA
|
85X07AA
|
85X00AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Brand compatibility |
N/A
|
POLY
|
POLY
|
| Product type |
N/A
|
Expansion module
|
N/A
|


