We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly
HP Poly Studio P15/R30 VESA Mount
SKU
875L1AA
In Stock
Studio P15/R30 VESA Mount
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Product colour | Silver |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package weight | 300 g |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio P15/R30 VESA Mount
Login for pricing
|
Recommended
APC M6 Hardware Kit
Login for pricing
|
Honeywell 9000029BRACKET mounting kit
Login for pricing
|
Honeywell RT10-MNT-RAM-C mounting kit...
Login for pricing
|
Popular
RAM Mounts Double Ball Mount with 100x...
Login for pricing
|
Bestseller
DELL VESA Mount Black Metal
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L1AA
|
AR8100
|
9000029BRACKET
|
RT10-MNT-RAM-C
|
RAM-101U-246
|
482-BBBP
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
APC
|
Honeywell
|
Honeywell
|
RAM Mounts
|
DELL
|





