We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
212480-01
In Stock
Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 3200 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 3200 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear...
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MBXJA-BA0001 headphone/heads...
Login for pricing
|
Eartec EAR-QD002(P) headphone/headset...
Login for pricing
|
JPL A-01 USB adapter
Login for pricing
|
Recommended
Agent AG22-0730 headphone/headset acce...
Login for pricing
|
Bestseller
Poly M22 to QD U10 Cable
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
212480-01
|
MBXJA-BA0001
|
EAR-QD002(P)
|
575-371-001
|
AG22-0730
|
85R38AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
CoreParts
|
eartec
|
JPL
|
AGENT
|
HP Poly
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
Battery
|
Cable
|
USB adapter
|
Battery
|
Cable
|





