We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elo Touch Solutions
Elo Touch Solutions E048069 signage display mount 55.9 cm (22") Black
SKU
E048069
In Stock
Floor Stand, Black, f / Elo I-Series (10"/15"/22") / M-Series (1002L, 1502L, 2002L) Models
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Mounting | |
|---|---|
| Minimum screen size | 25.4 cm (10") |
| Mounting type | Floor |
| Maximum screen size | 55.9 cm (22") |
| Design | |
| Type | Fixed floor stand |
| Compatible products | Elo I-Series (10"/15"/22") / M-Series (1002L, 1502L, 2002L) |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Mounting type | Floor |
| Compatible products | Elo I-Series (10"/15"/22") / M-Series (1002L, 1502L, 2002L) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
You may also be interested in
| Product |
Elo Touch Solutions E048069 signage di...
Login for pricing
|
Viewsonic VB-STND-001-2C signage displ...
Login for pricing
|
StarTech.com TV Cart - Height Adjustab...
Login for pricing
|
Hikvision DS-DN5501W signage display m...
Login for pricing
|
Elo Touch Solutions Wallaby 55.9 cm (2...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
E048069
|
VB-STND-001-2C
|
STNDMTV70
|
DS-DN5501W
|
E421137
|
| Manufacturer |
Elo Touch Solutions
|
Viewsonic
|
StarTech.com
|
Hikvision
|
Elo Touch Solutions
|
| Mounting type |
Floor
|
Floor
|
Floor
|
N/A
|
Desk
|




