We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts
CoreParts Toner Black CF226A
SKU
QI-HP2072
In Stock
Toner Black CF226A Pages: 3.100, Nordic Swan HP LaserJet M402 (26A)
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 36 month Warranty
| Features | |
|---|---|
| Type | Compatible |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 3100 pages |
| Compatibility | LaserJet M402 (26A) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Printing colours | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 344 mm |
| Depth | 187 mm |
| Height | 125 mm |
| Package depth | 187 mm |
| Package weight | 1.02 kg |
| Weight | 750 g |
| Package width | 344 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 125 mm |
| Print quality | |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 187 mm |
| Package weight | 1.02 kg |
| Package width | 344 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 125 mm |
| Technical details | |
| Type | Compatible |
| Brand compatibility | HP |
| Package type | Box |
| Compatibility | LaserJet M402 (26A) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts Toner Black CF226A
Login for pricing
|
HP C9722A/641A Toner cartridge yellow,...
Login for pricing
|
New
Lexmark 24B6008 Toner cyan, 3K pages f...
Login for pricing
|
Bestseller
Brother TN-1050 Toner-kit, 1K pages IS...
Login for pricing
|
Popular
Brother TN-2210 Toner-kit, 1.2K pages...
Login for pricing
|
Hot Product
Brother TN-2010 Toner-kit, 1K pages IS...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QI-HP2072
|
C9722A
|
24B6008
|
TN1050
|
TN2210
|
TN2010
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
Lexmark
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
| Type |
Compatible
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printing colours |
Black
|
Yellow
|
Cyan
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Brand compatibility |
HP
|
HP
|
N/A
|
Brother
|
Brother
|
Brother
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|
Single pack
|
Single pack
|





