We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts
CoreParts MSP2635 printer roller
SKU
MSP2635
In Stock
Separation Roller Assembly Tray2 HP LaserJet Pro 300 Color MFP M375NW, LaserJet Pro 400 Color MFP M475dn
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Height | 31 mm |
| Weight | 980 g |
| Depth | 300 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 20 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 59 mm |
| Package depth | 36 mm |
| Package height | 32 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Package weight | 20 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts MSP2635 printer roller
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP4701 printer roller
Login for pricing
|
Recommended
CoreParts MSP6550 printer roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP7149 printer roller
Login for pricing
|
Bestseller
CoreParts MSP7806 printer roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP7836 printer roller
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP2635
|
MSP4701
|
MSP6550
|
MSP7149
|
MSP7806
|
MSP7836
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





