We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts
CoreParts MSP2489 printer roller
SKU
MSP2489
In Stock
Transfer Roller Assembly Compatible parts Color LaserJet CP3525/M551
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | LaserJet CP3525/M551 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 160 g |
| Depth | 340 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 160 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 340 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 25 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | LaserJet CP3525/M551 |
| Package weight | 160 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP2489 printer roller
Login for pricing
|
Recommended
CoreParts MSP3107 printer roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP3554 printer roller
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP5808 printer roller
Login for pricing
|
Bestseller
CoreParts MSP6652 printer roller Print...
Login for pricing
|
Hot Product
CoreParts MSP7872 printer roller
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP2489
|
MSP3107
|
MSP3554
|
MSP5808
|
MSP6652
|
MSP7872
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





