CoreParts MOBX-IWATCH5-40MM-05 mobile phone spare part
SKU
MOBX-IWATCH5-40MM-05
In Stock
Apple Watch S5/SE (40mm) A2277 Battery 3.85V-0.944Wh 245mAh Li-ion Polymer
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 74 mm |
| Depth | 22 mm |
| Weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 42 mm |
| Package depth | 74 mm |
| Package height | 74 mm |