CoreParts MOBX-ACC-020 stylus pen 10 g Black
SKU
MOBX-ACC-020
In Stock
Universal Passive Stylus Pen - Black (also available in in other colors)
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 20 mm |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 100 g |
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 20 mm |
| Weight | 10 g |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Device compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Packaging data | |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |