We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Yealink
Yealink CTP25-Mount-Kits Mounting kit
SKU
CTP25 Mount Kits
In Stock
CTP25 Mount Kits, Desk Stand/low/high), Wall Mount, Rotatable Table Lock
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mounting kit |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Yealink CTP25 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 704 mm |
| Depth | 802 mm |
| Height | 148 mm |
| Weight | 3.29 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 829 mm |
| Package depth | 108 mm |
| Package height | 182 mm |
| Package weight | 3.49 kg |