We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
VivoLink
Vivolink VL120008 video line amplifier Black
SKU
VL120008
In Stock
HDMI de-embedder
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- Separate sound from HDMI signal
- HDMI 18G HDMI repeater
- Audio out via RCA, balanced audio and Coax
| Technical details | |
|---|---|
| LED indicators | Power |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 197 mm |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 556 g |
| Width | 197 mm |
| Depth | 148 mm |
| Height | 68 mm |
| Weight | 500 g |