We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
VivoLink
Vivolink PROSPEAK1 audio cable 100 m Black
SKU
PROSPEAK1
Out Of Stock - for any questions or recommendations for similar/alternative products, please contact us.
Speaker Cable 2.5mm² 100m Black
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
- Heavy Duty
- High flexibility
- Extremely high quality
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cable length | 100 m |
| Connector 1 | No |
| Connector 2 | No |
| Cable material | Copper |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable diameter | 8 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable diameter | 8 mm |
| Weight | 8.2 kg |
| Package weight | 7.5 kg |
| Package width | 290 mm |
| Package depth | 390 mm |
| Package height | 270 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package weight | 7.5 kg |
| Package width | 290 mm |
| Package depth | 390 mm |
| Package height | 270 mm |
| Cable diameter | 8 mm |
| Weight | 8.2 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |