ACCOREV2LTB16
In Stock
JLC Oregon V2 Laptop Bag – 16-17”
Login for pricing
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
Colour
Surface colorationMonochromatic
Weight & dimensions
Maximum screen size43.2 cm (17")
Features
Product main colourBlack
Case typeMessenger case
MaterialNylon
Brand compatibilityUniversal
Design
Case typeMessenger case
MaterialNylon
Brand compatibilityUniversal
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product JLC Oregon V2 Laptop Bag – 16-17” JLC Oregon V2 Laptop Bag – 16-17” Login for pricing
Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16") Messenger case Black Targus CN01 laptop case 40.6 cm (16&qu... Login for pricing
Targus TAR300 laptop case 39.6 cm (15.6") Briefcase Black