We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly
HP Poly Voyager 5200 Small Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
SKU
203710-01
Out Of Stock - for any questions or recommendations for similar/alternative products, please contact us.
Voyager 5200 Small Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
Secure fast payment on this purchase
Next Day (UK) Delivery offered on stock items
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Country of origin | China |
| Size | S |
| Technical details | |
| Product type | Earbud tips |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts MBXJA-BA0001 headphone/heads...
Login for pricing
|
Recommended
JPL A-01 USB adapter
Login for pricing
|
Bestseller
Sandberg Cleaning Pen Kit for AirPods
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox for Apple AirPods 4th gen Cas...
Login for pricing
|
JPL BL-04+P Cable
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXJA-BA0001
|
575-371-001
|
470-32
|
77-97891
|
575-099-003
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
JPL
|
Sandberg
|
OtterBox
|
JPL
|
| Product type |
Battery
|
USB adapter
|
Cleaning kit
|
Cover
|
Cable
|




